Mevcut Pixel Sahipleri, Haziran Ayından Sonra Google Fotoğraflar'da Sınırsız Depolama Alanına Sahip Olacak

Mevcut Pixel Sahipleri, Haziran Ayından Sonra Google Fotoğraflar'da Sınırsız Depolama Alanına Sahip Olacak

Birçok insan yaz aylarının gelişi ile bir çok fotoğraf çekecek ve depolama alanı yetmeyen olacak. Pixel kullanıcıları bunların arasında olmayacak.

Google Fotoğraflar'da yakında yapılacak değişiklikle birlikte, 15 GB'tan fazla fotoğrafı veya videosu olan herkes verilerini başka bir yere taşımak veya ek depolama alanı için Google'a ödeme yapmak zorunda kalacak. Ancak,  Twitter'da son güncelleme ile, Google Fotoğraflar için proje yöneticisi, Raja Ayygari, Piksel 02-05 Haziran 1st sonra ücretsiz ve sınırsız olmaya devam edecektir”o HQ yüklemeleri (16 MP altında resimler) duyuran bir güncelleme yayınladı. "

Temelde, bu, şu anda bir Pixel telefona sahip olan herkesin (Pixel 1 sahipleri, RIP hariç), cihazlarının kalan ömrü boyunca sınırsız fotoğraf depolama alanına sahip olacağı anlamına gelir. Ne yazık ki, bu lüksün gelecekteki cihazlara yayılmayacağı görülüyor, bu nedenle bir Pixel 5a veya daha yenisini satın almayı planlayan hiç kimse o kadar şanslı olmayacak.

Pixel sahipleri için Google Foto'daki sınırsız depolama alanının genişletilmesi küçük bir değişiklik gibi görünse de, bu cihazların orijinal avantajlarından biri sınırsız fotoğraf depolama alanı olduğundan, evde büyüyen Google telefonlarını satın alan kişiler için güzel bir imtiyazdır.

tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0