Bulut madenciliği ile Litecoin ve Dogecoin Kazımı Yapın

Herhangi bir sermaye olmadan veya ücret ödemeden Litecoin'de 0.01GH/s ile Dogecoin'de ise 15.00 MH/s ile kazım yapabilirsiniz.

Bulut madenciliği ile Litecoin ve Dogecoin Kazımı Yapın

Bugün sizlere hiç bir şekilde ücret ödemeden nasıl Litecoin ve Dogecoin kazımı yapacağınızı anlatacağım. Uzun bir yazı olmayacak çünkü herşey çok basit bir şekilde ilerliyor. Daha önce Browser üzerinden Bitcoin kazımı ile ilgili bir yazı paylaşmıştık. O yazımızda indireceğiniz browser üzerinden bitcoin kazımını bilgisayarınız aracılığıyla yapıyordunuz. Ama burada kazım için herhangi bir donanıma ihtiyacımız yok. Tamamen bulut üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Peki nasıl olacak ?

Öncelikle buradan onlycryptos sitesine üye oluyorsunuz. Üye olduktan sonra, doğrulama için sizi telegram botuna yönlendirecek. Bot'a /start yazdıktan sonra doğrulama kodu gelecek ve bu bot sizin artık üye girişi yaparken doğrulama asistanınız olacak. Yani bu botu silmeyin veya kapatmayın. Doğrulama başarılı olduktan sonra artık kazım süreciniz başlamış demektir. Tekrar üye girişi yapın ve telegramdan gelen (her giriş yaptığınızda sms gibi kod gelecek ) kodu girip üye sayfanıza ulaşıyorsunuz. Burada size başlangıç seviyesi kazım güçleri tanımlanıyor. Bunlarla günlük, haftalık ve aylık periyotlarla güzel paralar kazanabilirsiniz. Hayır, ben daha fazla kazanmak istiyorum diyorsanız o zaman referans koduyla arkadaşlarınızı da buraya üye yapmanızda fayda var. 

Örnek olarak günlük kazanımlar;

Dogecoin günlük kazımdan toplam 1923.264000 Dogecoin, haftalık 13462.848000 Dogecoin, Aylık 57697.920000 Dogecoin kazanabilirsiniz.

Litecoinde ise günlük kazımdan toplam 1712.79360000 LTC, haftalık 11989.55520000 LTC, Aylık 51383.80800000 LTC kazanabilirsiniz. 

Önemli : Bu veriler sitenin kendi verileridir, tahmini olarak verilmiş olup gerçeklik payı test edilmemiştir. Üyeliğiniz ile ilgili yaşayacağınız problemler tamamen sizin insiyatifinizdedir. Herhangi bir yatırım tavsiyesinde ve kazanç garantisi vermiyoruz. Tamamen bilgilendirme amaçlı site verileri ile bu yazıyı oluşturmuş bulunuyoruz. 

Dogecoin Bulut madenciliği üyeliği için tıklayın. 

Litecoin Bulut Madenciliği üyeliği için tıklayın. 

tepkiniz nedir?

like
3
dislike
0
love
1
funny
2
angry
0
sad
0
wow
1