Tamamen Ücretsiz Geçici e-Posta Sistemi - SINIRSIZ

Tek kullanımlık e-posta adresi ile e-posta adresinizi vermek istemediğiniz yerlerde kullanabilir ve aynı cihazdan silmediğiniz sürece aynı e-posta adresini kullanmaya devam edebilirsiniz. Peki, tek kullanımlık , geçici e-posta sistemi veya anonim e-posta sistemi nedir ? Gelin bunu detaylarıyla inceleyelim.

Tamamen Ücretsiz Geçici e-Posta Sistemi - SINIRSIZ

Günümüz teknolojisinde bir çok yere e-posta ile kaydolmamız gerekiyor. Alışveriş siteleri, çekiliş siteleri, oyun siteleri gibi bir çok platforma e-postamızı vermek zorunda kalabiliyoruz. Aktif olarak kullandığımız e-postalarımızı bu tür platformlarda paylaştıktan sonra ya reklam e-postaları alıyoruz veya verdiğimiz sitelerin veritabanları klonlanınca farklı yerlerde kullanıldığından dolayı, bir çok spam e-postasına maruz kalabiliyoruz. Bunun yanı sıra hacklenen web sitelerini de işin içerisine koyarsak, iş için veya özel olarak kullandığımız e-posta hesabımıza gelecek olan spam maillerin ne kadar rahatsız edebileceğini tahmin edebiliyorsunuz. Peki bundan korunmak için ne yapmalıyız ?

Tek kullanımlık veya geçici olarak e-posta sistemi kullanmalıyız. Aşağıda bağlantısını bırakacağım web servisimize girin ve tamamen ücretsiz tek kullanımlık e-posta sisteminin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey, karşınızda oluşacak rastgele e-posta adresini kopyalayıp, girmeniz gereken yere yapıştırmak olacaktır. Bu kadar basit ve sade olan bu sistemi sizin için tamamen ücretsiz olarak sunuyoruz.

Tek kullanımlık e-Posta sistemini detaylı bir şekilde açıklayacak olursak, tek kullanımlık e-posta adresi, teknik olarak özgün bir e-posta adresine sahip bir kullanıcının geçici bir e-posta adresi aldığı bir yaklaşımı ifade eder. Bu sistem yukarıda belirttiğim gibi, web sitelerine veya hizmetlere kaydolmak için gereken e-posta adresini gerçek kimliğinizi göstermenize gerek kalmadan oluşturmanızı sağlar. 

Tek kullanımlık e-posta adresinin çevrimiçi olarak kötü amaçla kullanıldığında, kullanıcı kötü kullanımla bağlantılanamaz ve diğer kişileri etkilemeden uygulamasının hızlı bir şekilde iptal eder. Geçici e-posta ile, e-postalarınızı orjinal e-posta adresinizdeki sahte e-postalardan belirli bir süre boyunca alabilirsiniz. Sahte e-posta adresi tamamen bir geçiş e-postasıdır, geçici e-posta sistemi ve kendini imha eden e-postadır.

Bu sistemde e-postalar en fazla 2 gün tutulur ve e-posta adresi girdiğiniz cihazda, siz silmediğiniz sürece bir ömür boyu kalır. 

Peki Neden sahte e-posta adresine ihtiyaç duyarsınız ?

Amazon prime, Hulu ve netflix gibi sınırlı deneme süreli bilinen servislere sahip olmalısınız. Ancak hizmetleri kullanmaya karalıysanız tek ihtiyacınız olan tek kullanımlık bir e-posta adresidir. Tekn olarak, deneme süreniz sona erdikten sonra orjinaline bağlı başka bir e-posta adresi kullanarak deneme kullanımınızı genişletebilirsiniz. 

Çevrimdışı veya çevrimiçi perakendeciler, tekliflerinden haberinizin olmasını sağlamak içn bir e-posta adresi talep etme eğilimindedirler. Bununla beraber bu durum, istenmeyen bir çok spam veya reklam e-postalarına maruz kalmanıza neden olur. Geçici e-posta adresi, sürekli aldığınız bu rahatsız edici mesajların kesilmesini sağlar.

Tek Kullanımlık E-Posta hesabı nasıl oluşturulur ?

En iyi geçici e-posta sağlayıcısı olarak miksmail:

  • Kullanıcılarına bir düğmeye basarak geçici e-posta adresi oluşturmasına izin verir.
  • Kullanıcı hakkında kayıt veya kimlik bilgisine ihtiyaç duymaz.
  • E-posta adresi anonim kalmalıdır.
  • Birden fazla e-posta adresi sunar. ( istediğiniz kadar )
  • Depolanan geçici e-postalar sunar (Kullanıcının elinde bulundurduğu geçici e-posta gelen kutusu)
  • E-posta almak için basit ve fonksiyonel bir tasarım sunar.
  • Rastgele hesap sağlar ve kullanıcılar bu hesaplar içinden istedikleri adresi seçebilir.

Geçici e-posta adresi oluşturmak istiyorsanız tıklayın. 


daha fazlasını görmek için buraya tıklayın

tepkiniz nedir?

like
2
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0