Facebook, Twitter ve Diğer Sosyal Medya Hesaplarınıza Organik Takipçi Nasıl Kazanılır ?

Organik hit nedir? Organik hit arttırma yöntemleri nelerdir? Organik hit, doğal yollarla web sitesine gelen ziyaretçilerin sayısı anlamına gelmektedir. Sıklıkla organik ziyaretçi, doğal hit ve doğal ziyaretçi gibi telaffuzlar kullanılır. Arama motorları siteyi ziyaret eden kişilerin gerçek ziyaretçimi yoksa bir bot mu olduğunu çok iyi analiz edebilir ve ayırabilir. Site ziyaretlerinin organik olup olmadığını arama motoru algoritmaları ve yapay zeka kolayca tespit edebilir.

Facebook, Twitter ve Diğer Sosyal Medya Hesaplarınıza Organik Takipçi Nasıl Kazanılır ?

Organik hit nedir? Organik hit arttırma yöntemleri nelerdir?

Organik hit, doğal yollarla web sitesine gelen ziyaretçilerin sayısı anlamına gelmektedir. Sıklıkla organik ziyaretçi, doğal hit ve doğal ziyaretçi gibi telaffuzlar kullanılır.

Arama motorları siteyi ziyaret eden kişilerin gerçek ziyaretçimi yoksa bir bot mu olduğunu çok iyi analiz edebilir ve ayırabilir. Site ziyaretlerinin organik olup olmadığını arama motoru algoritmaları ve yapay zeka kolayca tespit edebilir.

Organik Hit Tespiti Nasıl Yapılır?

Organik trafik tespiti için belli başlı kriterler bulunmaktadır. Bunlar;

  • Sıklıkla siteye giren ziyaretçinin kaynağı ile tespit başlar. Bu doğrudan siteye giriş, başka bir siteden yönlendirme yada arama motorunda arama sonucu olarak tespit edilebilir.
  • Diğer kriter, web sitesine gelen trafiğin ve site içinde geçirilen sürenin tespitidir.
  • Diğer bir kriter, web sitesine giren ziyaretçinin hangi sayfalara tıkladığı, gezinme olaylarıdır.
  • Son olarak da site hakkında verilerdir, sayfa sayısı, sayfa çeşitliliği ve site genel bilgilerinin doğruluğudur.

Sosyal Medya için Organik Beğenme Nasıl Yapılır ?

Önceklikle sosyal medya hesaplarınızın bir tarihi olması gerekmektedir. Bunun açıklaması şöyle, sosyal medya hesaplarınız yeni açılmış olmamalı ve en az 3 ay süreli olmalıdır. Organik beğenme veya takibi nasıl yapacağız dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için size güzel bir sistem hazırladık. Yine miksimor.com farkıyla bu hizmeti ücretsiz bir şekilde alabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken organikhit.miksimor.com sitesine giriş yapıp, sosyal medya sayfalarınızı eklemek olacak. Sadece eklemek yeterli olacak mı ? Organik Trafik Değişim sistemi olduğundan, karşılıklı coin kazanma yöntemine dayanır. Bunun için diğer kullanıcıların hesaplarını beğenip veya takip ederek coin kazanıyorsunuz, bu coinler ile sayfalarınızı veya hesaplarınızı ekliyorsunuz. Ne kadar beğeni veya takip alırsanız sizden, belirlediğiniz miktarda coin düşer. Coin kazanmak ise çok kolay, her gün bonus olarak coin kazanıyorsunuz. Bunun yanı sıra belirlediğimiz linklerden de coin kazanabileceksiniz. Yani sınırsız bir şekilde organik takip veya beğenme kazanabileceksiniz. 

Web Sitemiz için Trafik Elde Edebilir miyiz ?

Tabi ki bunun içinde bir menümüz var. Eklediğiniz web siteleri yine coin karşılığında trafik alır, bu da yapılan tarayıcı analizlerine kaydedilir. Kullanıcıların sitenizi ziyaretinden coin kazanmaları için, belirlediğimiz süreyi doldurmaları gerekir. Bu süre dolduğunda, yine hesabınızdan coin eksilir diğer kullanıcıya geçer. 

Sistem oldukça basit, gerçek kullanıcıların kendi coinlerini harcamalarıyla gerçek trafik sağlar. Bu da size hem gerçek trafik kazandırır hemde gerçek takip veya beğeni. 

Sizde hemen sisteme giriş yapmak için tıklayın. Organik hit kazanma 

tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0