2021'de, VPN Sahip Olduğunuz sürece, Netflix'te Ofisi Hala İzleyebilirsiniz

Ofis, Peacock'a gidiyor olabilir, ancak yine de Netflix'te izleyebilirsiniz.

2021'de, VPN Sahip Olduğunuz sürece, Netflix'te Ofisi Hala İzleyebilirsiniz

2020'nin son günü The Office hayranları için bir serseri olacak. Hit NBC programı Netflix'ten ayrılıyor ve Peacock --NBCUniversal'ın yayın hizmetine gidiyor. Bununla birlikte, dizi ABD dışında Netflix'te kalacaktır, bu nedenle bir VPN'e erişiminiz varsa endişelenmenize gerek yok.

The Office in the United States hakları, gösterinin Peacock'a taşınacağı anlamına gelirken, dizi Ocak ayında İngiltere ve İrlanda'da Netflix'e gelecek. Dolayısıyla, havuzun karşısındaki aboneler Ricky Gervais ve Stephen Merchant'ın orijinal serilerinden başka bir şey isterlerse, kontrol etmeleri gereken çok şey var.

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyorsanız, ücretsiz, reklam destekli bir katmana sahip olan Peacock'a erişiminiz yoksa ve hayatınızda daha fazla Nard Dog'a ihtiyacınız varsa, yine de The Office'i izleyebilirsiniz. bir VPN'e erişiminiz var.

Ancak, The Office on Peacock için oldukça ilginç planlar var. Seri, 1 Ocak'ta yayın hizmetine geliyor ve yaratıcı Greg Daniels bazı harika ekstralar duyurdu . İlk kez izlenebilecek orijinal çekimden yeni görüntüler olacak. Belirli bölümlerin orijinal veya uzatılmış bölümlerini izleme seçeneği olacak, ancak bu yalnızca ilk başta Sezon 4 için olacak.

Michael Scott'ın bir grup "Böyle söyledi" demesini izlemek için bir VPN seçme hakkında daha fazla bilgi için CNET'in 2020 için En İyi VPN hizmetleri listesine göz atın .

tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0